درباره ما

پویاگرام
( انتخاب / مقایسه / خرید )

پس از سال ها فعالیت در بستر بازارهای فیزیکی و مجازی و کسب تجربه های مختلف ، به این نتیجه رسیدیم که برای تحقق موفقیت و خدمت رسانی بیشتر ، باید در تمام مراحل زندگی به روز و مدرن و متفاوت باشیم . لذا بر این شدیم تا با ایجاد یک پلتفرم قوی و جامع فرا منطقه ای ، با نام پویاگرام ، گامی بلند برداریم .
پلتفرم پویاگرام ، یک ایده ای نو و جامع در بخش های مختلف با چشم اندازی بین المللی می باشد که به دلایل خاص ابتدا از آیتم خرید و فروش کالا (نو و دارای برند) بصورت آنلاین یا حضوری در حجم خرد و یا کلان ، اقدام نمودیم تا به یاری خداوند در آینده نزدیک طی دوره های مختلف ، قسمت های جدید رونمایی شود .
پویاگرام در آیتم خرید و فروش ، تنها یک پل ارتباطی بین خریدار و فروشنده و تولید کننده است . با این تفاوت که علاوه بر نمایش کامل مشخصات فروشنده/تولید کننده ( البته در صورت تمایل آنها ) برای معاملات حضوری ، امکان عرضه و فروش محصولات بصورت آنلاین را فراهم کرده است .
ضمنا با کنترل و رعایت عدالت و نظم بازار ، شرایط رقابت قیمتی برای  محصولی واحد بین چند فروشنده ایجاد کردیم تا از این طریق خریدار با اطمینان و آرامش بیشتر ، فروشنده مطلوب مورد نظر را انتخاب و خرید کند .
هدف از این بخش تشویق و ترغیب بیشتر کاربران به خرید حضوری و رونق کسب و کارهای محلی می باشد . با توجه به اینکه امکان خرید آنلاین و مطمئن برای همه وجود دارد .
پویاگرام فقط یک امین و واسطه بین خریدار و فروشنده است تا یک معامله آنلاین با سلامت کامل محقق گردد و رضایت همگان شرط کاری پویاگرام است.

با آرزوی موفقیت های روز افزون